věk: 23
petrošbydliště: Janovice č.319
politická příslušnost: bez politické příslušnosti

Povolání: technolog potravin 

Vystudoval bakalářský obor technologie potravin na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, kde v současné době dálkově studuje navazující magisterské studium ve stejném zaměření. Před a během studia pracoval ve výrobě piva v malém průmyslovém pivovaru. Aktuálně pracuje ve sladovně. Jeho velkou zálibou je pivovarství, potravinářství, historie a rekreační sport. 

Mezi lety 2018-2022 byl členem obecní komise pro komunikaci s veřejností. Aktivně se zapojuje do života mísntí farnosti, kde pomáhal s přípravou akce Noc kostelů. Příležitostě vypomáha na různých akcích pořádané v obci. 

 

Co nabízím:

Chtěl bych se zapojit do jíž započatých projektů nebo sám přijít s vlastním. Nebojím se mluvit a říct svůj názor. Rád bych pomohl s rozvojem kulturního a společenského života v naší obci. 

Motto:

"Podporuji aktivní obec."