Dominica small

věk: 34
bydliště: Janovice č.412
politická příslušnost: bez politické příslušnosti
povolání:  náměstkyně ředitele muzea, rodičovská dovolená

Vystudovala bakalářský obor Teorie a dějiny výtvarných umění na Univerzitě Palackého v Olomouci. Ještě při studiu na gymnáziu si splnila dětský sen a začala pracovat jako průvodkyně na frýdeckém zámku Muzea Beskyd, kde zůstala i po vysoké škole. Od roku 2013 v muzeu pracuje jako náměstkyně ředitele pro úsek marketingu, programu a vnějších vztahů, nyní je druhým rokem na rodičovské dovolené. 

Je vdaná s manželem Jakubem a syna Kubu.

Volný čas věnuje rodině a cestování, má ráda umění, historii a přírodu.

Co nabízím:

Nová řešení, názory a spolupráci na projektech obce z pohledu praxe organizování kulturních a společenských akcí. 

Janovice jsou krásná obec a je třeba o ni pečovat a zasadit se o její rozvoj pro naše děti.

Motto:
Není mi lhostejné dění v obci, která je mým domovem. Nebojím se říct svůj názor.