Lucie Nohlova

věk: 29
bydliště: Janovice č.464
politická příslušnost: bez politické příslušnosti
povolání: Marketingový manažer, fotografka

V roce 2018 absolvovala navazující studium na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě Ostrava na Ekonomické fakultě obor Marketing a obchod. Jako bakalářský studijní program absolvovala obor Ekonomická žurnalistika. V rámci programu Erasmus+ studovala ve slovinském Mariboru, belgickém Ghentu a během studia se účastnila dalších projektů v zahraničí. Pracuje v marketingu a aktivně se věnuje focení - fotí eventy, koncerty, svatby nebo rodinné a portrétní fotografie. Koncerty a festivaly fotí pro hudební online portály. Mezi její další obliby patří čas s přáteli, cestování, hory, běhání a četba knih. Je členkou výboru SDH Bystré, TJ Sokol Bystré a členkou obecní komise pro komunikaci s veřejností.

 

Co nabízím: Nabízím svou pomoc při propagaci obecních akcí a dalších aktivit naší obce prostřednictvím moderních technologií, rozvoj v oblasti komunikace a komunikační strategie a také pomocnou ruku při organizaci akcí. Ráda bych více přispěla k rozvoji kulturního života v naší obci.

 

Motto: Hrdinové nekecaj a jdou